agrant@agrant.cz +420 774 844 141

PROČ S NÁMI

100%ní platební morálka
Po celou dobu fungování firmy platíme naše závazky včas a v plné výši. U nás se Vám nestane, že dostanete zaplaceno méně, než bylo dohodnuto, nebo dokonce nedostanete zaplaceno vůbec. Neslibujeme, plníme. Naši dodavatelé vědí, co od nás mohou čekat. 

Máte to bez starostí

O vše se postaráme. Zvířata oceníme, vyhledáme optimálního partnera na straně jatek, s důrazem na spokojenost našich dodavatelů. Zajistíme dopravu, zvířata zpeněžíme a bez odkladů zaplatíme. Pro Vás je vše zcela bez starostí. Našim parterům pomáháme zobchodovat vše, nejen to, co se nám zrovna hodí. Prodáme vše, co v danou chvíli prodat potřebujete.
 

Lepší cenové podmínky
Vyjednáme lepší cenové podmínky, než na jaké byste dosáhli sami. Naše provize je pak placena přímo z peněz, které máte navíc. Dlouhodobé vazby nám umožňují zvolit optimálního partnera na straně jatek k Vaší maximální spokojenosti. Smluvím partnerům nabízíme dlouhodobé zálohové platby dopředu, z kterých financují krmivo pro zvířata, nákup pozemků a další náklady spojené s chovem zvířat.

Libovolný počet zvířat
Není důležité, kolik jatečných zvířat máte. Zvířata svážíme z různých míst v ČR. Obchodujeme s jatečným dobytkem, jatečnými prasaty a prasnicemi. Dále pak se zástavovým skotem a telaty, vysokobřezími jalovicemi, mléčnými krávami k chovu atd. 


Odvezeme i nestandardní zvířata
Našim dodavatelům řešíme také problém se zvířaty, která lze považovat za nestandardní, nebo je u níich nutný okamžitý odvoz a následná porážka. I taková zvířata umíme dobře zaplatit.

Aktuálně

FINANCOVÁNÍ NEMOVITOSTÍ FINANCOVÁNÍ NEMOVITOSTÍ

Kupujete polnosti, zemědělský podnik nebo třeba rodinný dům? Najdeme pro Vás řešení. Ve spolupráci…

Více informací
SVOZ URGENTNÍ PORÁŽKY SVOZ URGENTNÍ PORÁŽKY

Ve spolupráci s našimi partnery nabízíme nejrychlejší svoz zvířat, která je třeba odvézt v co…

Více informací
Další aktuality