agrant@agrant.cz +420 774 844 141

O NÁS

Jsme specialisté na obchod s jatečnými a chovnými zvířaty.

AGRANT
 je obchodní značkou firmy LRBS s.r.o. (dříve Ladislav Bukai a Syn). Letos je tomu právě 27 let, kdy naše firma vstoupila na trh s jatečnými a chovnými hospodářskými zvířaty. Za tuto dobu jsme zobchodovali více než 
350.000 kusů zvířat.

Nabízíme seriózní partnerství postavené na oboustranně otevřených obchodních a lidských vztazích, a 100%ní platební morálce.

V oblasti obchodu s jatečnými a chovnými zvířaty působíme již od roku 1990. Na základě 26letých zkušeností a partnerských vazeb, můžeme nabídnout našim obchodním partnerům ty nejlepší podmínky z pohledu výkupních cen a splatností. Rychlé a seriózní jednání vždy bylo naší výsadou.

V obchodní činnosti spolupracujeme s tuzemskými i zahraničními zpracovateli tak, aby byl vždy spokojen především konkrétní zemědělec, jehož si, jakožto producenta zvířat, velmi vážíme. Nejsme tu jen pro velké podniky, ale stejnou péči věnujeme i soukromým zemědělcům. Spolupracujeme s většinou českých významných zpracovatelů, a také s partnery z Německa, Rakouska, Polska nebo Maďarska.

Dlouhodobé vazby s těmito partnery nám umožňují poskytovat kvalitní služby z hlediska cen, platebních podmínek a kompletního obchodního servisu. Nabízíme jak možnost hotovostního výkupu na stáji v živém, tak zpěněžení na základě jatečního protokolu po přepočtu váhy masa, kdy platíme ihned po obdržení faktury.

Jsme z okolí Hradce Králové a Pardubic a naším hlavním teritoriem jsou Východní Čechy, nicméně  fungujeme na území celé ČR.

Aktuálně

FINANCOVÁNÍ NEMOVITOSTÍ FINANCOVÁNÍ NEMOVITOSTÍ

Kupujete polnosti, zemědělský podnik nebo třeba rodinný dům? Najdeme pro Vás řešení. Ve spolupráci…

Více informací
SVOZ URGENTNÍ PORÁŽKY SVOZ URGENTNÍ PORÁŽKY

Ve spolupráci s našimi partnery nabízíme nejrychlejší svoz zvířat, která je třeba odvézt v co…

Více informací
Další aktuality